Siódemka: kurierzy wkraczają do centrów handlowych

Dodatkowa oferta sznasa na wiekszą liczbę klientów

Dodatkowa oferta sznasa na wiekszą liczbę klientów

Umowa została podpisana na 12 miesięcy. Na początku odbędzie się trzymiesięczny test w salonach w Warszawie i okolicach. W okresie próbnym zostanie uruchomione 20 punktów, między innymi w galeriach handlowych, biurowcach czy dworcach. Później planowane jest uruchomienie punktów nadań (tzw. service pointów) we wszystkich salonach prasowych Relay i Inmedio, w których istnieje możliwość zapewnienia odpowiednich warunków dla ich lokalizacji.

W placówkach Service Point klienci mają do dyspozycji szereg dodatkowych usług, objętych standardową ceną nadania paczki, takich jak ubezpieczenie przesyłki do 5 tys. złotych, monitorowanie przesyłki 24h na dobę poprzez stronę www.siodemka.com, powiadomienie odbiorcy o statusie paczki za pomocą wiadomości sms bądź e-mail, a także możliwość skorzystania z informacji telefonicznej. Paczki nadane w Service Pointach dostarczane są na drugi dzień roboczy.

HDS Polska, z którą Siódemka podpisała umowę, jest jedną ze spółek wchodzących w skład Grupy Lagardère Services, największego dystrybutora i detalisty sprzedaży prasy, obecnego w 20 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. W Polsce spółka działa od 1997 roku dynamicznie rozwijając się i budując własną ogólnopolską sieć detaliczną pod markami Relay i Inmedio. Po 14 latach rozwoju sieć HDS Polska liczy ok. 600 sklepów.
 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016