Księgarnie Matras: nowy dyrektor sieci sprzedaży

Nowa osoba ds. rozwoju sieci Matras

Nowa osoba ds. rozwoju sieci Matras

Henryk Radomski ma ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pełnił funkcję szefa działu rozwoju i inwestycji w firmie Komex S.A właściciela marki 5.10.15

Henryk Radomski dołączył do zespołu w październiku br. jest odpowiedzialny za stworzenie i wdrożenie strategii rozwoju spółki w obszarze nowych lokalizacji oraz za bieżącą współpracę z developerami oraz agencjami nieruchomości.

Doświadczenie i wiedza, które Henryk Radomski wnosi ze sobą, będzie dodatkową wartością dla spółki wzmacniającą aktywność firmy na rynku obiektów handlowych. Radomski dołączył do zespołu, który posiada szerokie kompetencje w branży książkowej, a jego bogate doświadczenie pomoże mu pełnić ważną rolę w dalszym rozwoju firmy.

Matras S.A. jest liderem wśród sieciowych księgarni na rynku. Obecnie posiada w sieci 140 punktów sprzedaży na głównych ulicach miast oraz w lokalizacjach typu centrum handlowe o metrażu od 70 do 300 m 2. Księgarnie Matras posiadają w swojej ofercie obszerną ilość tytułów sprzedawanych także za pomocą sklepu internetowego.

 

Tagi:

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016