Warszawskie centrum handlowe Blue City podsumowuje 2011 rok z ośmioma nowymi najemcami

Obiekt po przebudowie ma mieć 120 tys. mkw.

Obiekt po przebudowie ma mieć 120 tys. mkw.

Do najważniejszych wydarzeń ubieg lego roku zarząd centrum handlowego Blue City zalicza pozyskanie nowych najemców i otwarcia ośmiu nowych salonów.

W lutym 2011 roku uruchomiono sklep The Body Shop oferujący naturalne kosmetyki. Miesiąc później zaś do grona najemców CH Blue City dołączyli restauracja Bali Cafe & Dim Sum House oferująca kuchnię indonezyjską i chińską, sieć NYCity w asortymencie której znalazła się odzież Donny Karan i bielizna Hanky Panky, a także sieć obuwnicza Ecco, która zajęła lokal o powierzchni 60 mkw. W maju w CH Blue City pojawił się także sklep New Yorker, a w czerwcu i wrześniu do grona najemców obiektu dołączyła polska marka odzieżowa DanHen i salon z obuwiem Centro.

Warto zaznaczyć także, że najemcą centrum została sieć sklepów z zabawkami i artykułami dla dzieci Toys’R’Us, która swój pierwszy salon w Polsce otworzyła właśnie w Blue City pod koniec listopada.

Ponadto odświeżone bądź całkowicie odmienione salony zaprezentowały w 2011 roku także takie marki jak m.in. Kakadu, Bonjour czy Jean Louis David.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City oferuje obecnie ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne z bogatą ofertą sportową oraz atrakcje dla dzieci.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016