Fashion House Warszawa: Caterina otworzy nowy salon

Elbląg stawia na turystykę

Elbląg stawia na turystykę

Do grona najemców Fashion House Warszawa, obiektu należącego do Polonia Property Funds, dołączyła ekskluzywna marka modowa Caterina. Propozycja modowa marki będzie oferowana w salonie o powierzchni prawie 100 mkw.

– Caterina to jedna z czołowych polskich marek luksusowych istniejących na naszym rynku już ponad 20 lat. Cieszę się, że w Fashion House Warszawa dostępna jest już świetna jakość i doskonałe wzornictwo Cateriny w naszych – outletowych cenach – mówi Monika Idźkowska, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Sieć salonów Caterina to obecnie ponad 30 sklepów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Dla rozwoju sieci sprzedaży wybierane są najlepsze lokalizacje, a szeroka oferta modowa skierowana jest do wymagających klientek. Każdego roku powstają dwie autorskie kolekcje, przygotowywane przez zespół projektantów i stylistów marki. W asortymencie sieci znajdują się także dodatki: torebki, buty, paski i biżuteria.

Centrum outletowe Fashion House w Piasecznie to obiekt, którego powierzchnia najmu wynosi 17 tys. mkw. Znajduje się na niej około 120 sklepów. Parking pomieścić może 1200 aut. Architektonicznie obiekt odwołuje się do warszawskiego Starego Miasta.

 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016