Coffeeheaven zapowiada otwarcia kawiarni w nowopowstających centrach handlowych

Otwarcie galerii zaplanowano na trzeci kwartał 2013 roku

Otwarcie galerii zaplanowano na trzeci kwartał 2013 roku

Obecnie sieć kawiarni Coffeeheaven posiada 86 lokalizacji. Nowe lokalizacje będą się znajdowały zarówno w centrach handlowych, jak i w ciągach komunikacyjnych dużych miast, a także w terminalach podróżnych nowo powstających dworców i lotnisk. – Jesteśmy nastawieni na otwieranie nowych kawiarni wszędzie tam, gdzie oczekują tego nasi klienci. Mamy w związku z tym bardzo ambitne plany rozwoju, w których jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę dostęp do najlepszych lokalizacji. Plany na 2012 rok zakładają dalszy dynamiczny rozwój – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Dorota Szczerbicka, head of marketing CHI Polska SA.

W zależności od dostępnych lokalizacji przeciętna powierzchnia kawiarni Coffeeheaven wynosi ok. 80-100 mkw. Niektóre z lokali należących do sieci tworzą tzw. wyspy w pasażu galerii handlowych.
Pierwsza kawiarnia coffeeheaven powstała w gdyńskim Centrum Gemini w 2000 r. Obecnie pod szyldem coffeeheaven funkcjonuje 86 placówek zlokalizowanych głównie w centrach oraz galeriach handlowych w kilkunastu miastach Polski. Od lutego 2010 roku coffeeheaven należy do Costa Limited – drugiej pod względem wielkości międzynarodowej marki kawiarni.

 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016