Shopping Center Forum 14.02: rozwiązania oświetleniowe od Philips Lighting dla centrów handlowych

Konferencja już za niecały miesiąc!

Konferencja już za niecały miesiąc!

Philips Lighting Poland S.A. będzie wystawcą podczas konferencji rynku centrów handlowych Shopping Center Business Forum, które odbędzie się 14 lutego 2012 roku w hotelu Hilton w Warszawie. Firma planuje przybliżyć uczestnikom Forum nowoczesne i energooszczędne rozwiązania oświetleniowe, dzięki którym najemcy i właściciele centrów handlowych mogą wyróżnić swoje obiekty.

– Chcielibyśmy być partnerem w tworzeniu przestrzeni do zakupów, oferując rozwiązania pozwalające wykorzystać emocjonalny wymiar światła. Dzięki dobremu oświetleniu można przyciągnąć uwagę klientów, sprawiając że pozostaną w naszym centrum handlowym chętniej i dłużej – co przekłada się nie tylko na wizerunek danej placówki, lecz także na jej przychody. Biorąc udział w Shopping Center Forum chcemy zaprezentować naszym klientom z grona developerów, inwestorów oraz najemców korzyści, jakie wiążą się z dobrymi rozwiązaniami oświetleniowymi – informuje Krzysztof Kouyoumdjian, Corporate Communication Manager w Philips Polska Sp. z o.o.

Philips to światowy lider w sektorze oświetlenia, wprowadza na rynek innowacyjne i energooszczędne rozwiązania. Philips zapewnia zaawansowane i przyjazne dla środowiska rozwiązania dla wszystkich segmentów oświetlenia: drogowego, biurowego, sklepowego, przemysłowego, a także hotelowego i domowego. Jest również liderem w opracowywaniu technologii przyszłości, takich jak technologia LED.

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016