SCF 14.02: Reveal Systems zaproponuje spersonalizowany index odwiedzalności

Budowa Galerii Zamek może rozpocząć się już wiosną 2012

Budowa Galerii Zamek może rozpocząć się już wiosną 2012

Index wskazuje wydajność konkretnego obiektu na tle innych. – W ten sposób użytkownik może na przykład sprawdzić, czy jego placówka cyrkuluje zgodnie z ogólnymi trendami rynku, czy przeprowadzane akcje marketingowe były efektywne i czy miały wpływ na frekwencje. Te i inne czynniki warunkujące odwiedzalność uwidocznione są w graficznych wykresach i tabelach – informuje Karolina Steckiewicz z firmy Reveal Systems: Spersonalizowany indeks odpowiedzialności jest tworzony indywidualnie dla każdego klienta w formie miesięcznej, tygodniowej, jak i wskazanej przez użytkownika, np. porównania wybranych okresów czasu szczególnie ważnych dla danego centrum.

Index Odwiedzalności to raport, na podstawie którego sprawdzić można uśrednioną odwiedzalność w centrach handlowych w Polsce. Stanowi nie tylko narzędzie dopełniające działanie systemu liczenia odwiedzających, ale także cyklicznie wskazuje tendencje panujące na rynku. Indeks uśrednia dane ze wszystkich obsługiwanych przez firmę Reveal centrów handlowych w Polsce. Indeks ogólny jest dostępny w dwóch formatach – miesięcznym oraz tygodniowym. Oprócz standardowego raportu Index, który dostępny jest poprzez stronę internetową firmy, Reveal proponuje swoim klientom wykonanie spersonalizowanego Indeksu Odwiedzalności.

– Raport Index jest jedną z podstaw oceny wyników marketingowych przedsiębiorstwa oraz ważnym składnikiem benchmarku w stosunku do rynku, pozwalającym na elastyczne dopasowanie strategii działań krótkoterminowych. Zgromadzone dane są też nieodzowne przy porównywaniu pewnych zjawisk i efektów działań w przystajacych okresach kolejnych lal – powiedział Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City.

Na polskim rynku Reveal Systems pojawił się w 2003 roku. Oferuje systemy zarządzania wydajnością, które są obecnie używane w wielu wiodących centrach handlowych w Europie. Obecny jest we Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Ukrainie, Rumunii, Węgrzech, Czechach, Słowacji. W Polsce Reveal wprowadził swoje rozwiązania m.in. w Złotych Tarasach, Galerii Mokotów, Starym Browarze, Bonarka City Centre, Silesia City Centre, centrach M1, centrach Fashion House i w wielu innych. 

Swoje rozwiązania dla centrów handlowych firma Reveal Systems zaprezentuje podczas Shopping Center Business Forum 14 lutego 2012 roku w Warszawie.

 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016