Marki należące do City Sport wśród najemców Ptak Outlet

Jones Lang LaSalle publikuje raport „Capital Markets Bulletin”

Jones Lang LaSalle publikuje raport „Capital Markets Bulletin”

Do grona najemców największego outletu odzieżowego w Polsce Ptak Outlet dołączyła firma City Sport, która ma w swojej ofercie produkty marek Nike, Converse, And1 i CAT. Wśród marek branży sportowej najemcami są już Puma, Adidas oraz Reebok.

Ptak Outlet to obecnie budowany, największy outlet odzieżowy w Polsce o łącznej powierzchni 27 tys. mkw., którego otwarcie nastąpi w październiku 2012 roku. Wśród najemców znajdą się dobrze znane polskim konsumentom firmy odzieżowe, sportowe i obuwnicze z sektora Premium. Doradcą komercjalizacyjnym jest firma Blue Ocean Investment Group Sp. z o.o. (BOIG).

Outlet będzie częścią kompleksu handlowo-wystawienniczego o planowanej powierzchni około 1 mln mkw. Na obszarze 200 ha powstanie 8 stref aktywności gospodarczej, które stworzą interkontynentalną platformę wymiany handlowej, wśród nich: Outlet, Retail Park, Strefa Expo, Centrum Kongresowo-Hotelowe ze strefą rozrywki, Strefa Stałego Wystawiennictwa i Handlu, Centrum Samochodowe z torem testowym, Strefa Mieszkaniowa oraz Strefa Logistyczno-Produkcyjna z Wolnym Obszarem Celnym.

Kolejną fazą będzie budowa Retail Parku wraz z centrum rozrywkowym oraz pierwszego w Polsce i Europie outletu: meblowego, wyposażenia wnętrz i RTV, AGD. W sąsiedztwie Outlet Park od 1993 roku funkcjonuje Centrum Handlowe Ptak. Inwestor w Rzgowie na przedmieściach Łodzi wybudował największe w Polsce centrum handlu hurtowo-detalicznego, wchodzące obecnie w skład Holdingu Ptak. Właśnie ta firma zamierza wybudować outlet, w którym powstaną sklepy znanych marek. Budowę Retail Parku inwestor planuje rozpocząć wiosną 2012 r.

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016