Ireneusz Kazimierczyk, prezes zarządu Czerwona Torebka: na SCBF 2012 dobrze przyjęto naszą koncepcję

Ireneusz Kazimierczyk, prezes zarządu, Czerwona Torebka

Ireneusz Kazimierczyk, prezes zarządu, Czerwona Torebka

Ireneusz Kazimierczyk, prezes zarządu spółki Czerwona Torebka, był gościem panelu „Rynek centrów handlowych. Warunki rozwoju, otoczenie prawne, finansowanie inwestycji” odbywającego się w trakcie lutowego Shopping Center Business Forum 2012.

Prezes Kazimierczyk zaznaczył, że koncepcja platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno najemców jak i ekspertów z branży nieruchomości handlowych. W 2011 podpisaliśmy ponad 200 umów najmu – podsumowuje Kazimierczyk. Plan rozwoju platformy na 2012 rok obejmuje otwarcie 80 obiektów – dodaje.

Internetowy system umawiania spotkań pozwolił przedstawicielom spółki na zaplanowanie wielu ciekawych spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Na stoisku informacyjnym Czerwonej Torebki reprezentanci Działu Komercjalizacji i Zarządzania przekonywali m.in. właścicieli znanych marek sieciowych do inwestowania w mniejszych miejscowościach w myśl zasady „więcej za mniej”. – Proponujemy kontrahentom wykorzystanie naszej dynamiki rozwoju. Z coraz większym sukcesem przekonujemy marki sieciowe, że zamiast 50 sklepów o powierzchni 1000 mkw. można otworzyć np. 500 sklepów o powierzchni do 60 do 120 mkw. Jest to unikatowa możliwość utrzymania lub objęcia pozycji lidera w swojej branży – przekonuje prezes Kazimierczyk.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016