Tomasz Szypuła, Holding Ptak: bardzo dobrze oceniam Shopping Center Business Forum 2012

Tomasz Szypuła, Członek Rady Nadzorczej, Centrum Targowe Ptak S.A

Tomasz Szypuła, Członek Rady Nadzorczej, Centrum Targowe Ptak S.A

Centrum Targowe Ptak zaprezentowało aktualny stan budowy i komercjalizacji Ptak Outlet, jak również koncepcję Retail Parku, którego budowę inwestor zamierza rozpocząć w połowie bieżącego roku. Będą to dwa pierwsze etapy innowacyjnej inwestycji Ptak Expo. Oba projekty cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających stoisko. Centrum Targowe Ptak S.A. było wystawcą oraz jednym z głównych partnerów konferencji Shopping Center Business Forum 2012.

Podczas konferencji odbyły się także panele dyskusyjne i debaty poświęcone wyzwaniom i przyszłości rynku centrów handlowych – w jednej z nich prelegentem był Tomasz Szypuła, Członek Rady Nadzorczej Centrum Targowego Ptak S.A. – Organizację imprezy jak zwykle oceniam bardzo dobrze. Panele dyskusyjne z kolei były istotne przede wszystkim ze względu na ciekawe poglądy niektórych dyskutantów. Co do naszych kontaktów, to odbyliśmy kilka ważnych spotkań zarówno w kontekście komercjalizacji outletu jak i retail parku. Jesteśmy zadowoleni z udziału w tym wydarzeniu – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Tomasz Szypuła, Członek Rady Nadzorczej, Centrum Targowe Ptak S.A

Ptak Outlet to największy, obecnie budowany outlet odzieżowy w Polsce o łącznej powierzchni 27 tys. mkw., którego otwarcie nastąpi w październiku 2012 roku. Wśród najemców znajdą się dobrze znane polskim konsumentom firmy odzieżowe, sportowe i obuwnicze z sektora Premium. Doradcą komercjalizacyjnym jest firma Blue Ocean Investment Group Sp. z o.o. (BOIG).
 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016