Experian plc: coraz wyższy poziom FootFall Index Polska

Jones Lang LaSalle komercjalizuje Galerię EMKA

Jones Lang LaSalle komercjalizuje Galerię EMKA

Już trzeci tydzień rośnie liczba klientów odwiedzających polskie centra handlowe.  FootFall Index Polska wskazuje, że w trzecim tygodniu marca 2012 było ich o ponad 1 procent więcej niż w tym samym okresie przed rokiem. Wzrost odnotowano pomimo tego, że w porównaniu z poprzednim tygodniem klientów w centrach handlowych było mniej.  Z badania wynika, że co roku, na dwa tygodnie przed Świętami Wielkanocnymi spada liczba klientów polskich sklepów, by w kolejnym tygodniu gwałtownie wzrosnąć.

Indeks FootFall powstaje na podstawie obserwacji ruchu klientów wewnątrz i na zewnątrz obiektów handlowych. Indeks publikowany jest co tydzień. Badanie pomaga w analizie przyzwyczajeń i preferencji osób odwiedzajacych polskie centra i galerie handlowe. Pozwala też na ocenę wykorzystania parkingu.

FootFall Index Polska sporządza Experian plc, firma z siedzibą w Dublinie, która działa w 38 krajach. Roczne obroty Experian plc to 4,1 mld dolarów (2,9 mld euro). Firma jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych (EXPN). Spółka została założona w 1991 roku. Swoje systemy zainstalowała już 850 centrach handlowych w 41 krajach. Polskę obsługuje biuro w Berlinie, odpowiedzialne za Europę Centralną i Wschodnią.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016