Bolesławiec City Center: prezentacja galerii na Shopping Center Forum 2012

Agnieszka Nowak, dotychczasowy dyrektor marketingu Manufaktury

Agnieszka Nowak, dotychczasowy dyrektor marketingu Manufaktury

Galeria Bolesławiec City Center, której inwestorem jest Antan Development została zlokalizowana przy ulicy Asnyka w Bolesławcu. W ramach projektu powstanie czteropiętrowy budynek biurowo-handlowo-usługowy o powierzchni około 10 tys. mkw., w tym część handlowo-usługowa zajmie o powierzchnię 4,6 tys. mkw. Projekt galerii przygotowała firma architektoniczna  Rhode Kellermann Wawrowsky.

Bolesławiec City Center zlokalizowana będzie w ścisłym centrum miasta, zaledwie 200 m od zabytkowego Rynku, na działce o wielkości 3850 metrów kwadratowych. Pod koniec października 2011 roku wmurowano kamień węgielny pod budowę tego obiektu. Prace budowlane w centrum położonym przy ul. Asnyka w Bolesławcu trwają od połowy 2011 roku. Zakończenie budowy przewidziane jest na listopad 2012 roku.

W części handlowo-usługowej (4,6 tys. mkw. pow. najmu) funkcjonować będzie ponad 40 butików i lokali usługowych, wraz z marketem spożywczym i salonem RTV-AGD. Z czterdziestu lokali handlowo-usługowych pięć będzie miało powierzchnię od 200 mkw. do 1 tys. mkw. Powierzchnia pozostałych trzydziestu pięciu lokali nie przekroczy 200 mkw. W centrum według zamierzeń dewelopera mają znaleźć się sklepy renomowanych firm odzieżowych oraz lokale usługowe i gastronomiczne. Wśród zdeklarowanych najemców galerii są m.in.: Polo Market, Rossmann, Pepco, Apteka. Centrum jest już w znacznym stopniu skomercjalizowane, a wynajęciem powierzchni zajmuje się firma Peppercorn Properties.  Kontakt: [email protected]

W styczniu 2012 roku spółka Antan Development podpisała umowę z firmą Rafael Management na zarządzanie kompleksem handlowym Bolesławiec City Center. Rafael Management Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej Gant Development SA.

Inwestor spółka Antan Development Polska powstała w 2007 r. Należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Antan, która istnieje od 1950 r. Działa w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Izraelu i Polsce. Do dziś w całości znajduje się w posiadaniu rodziny Georga Faktora, który założył Antana. Firma działa przede wszystkim na rynku nieruchomości. W poprzednich latach Antan zrealizował projekty o łącznej powierzchni 500 tysięcy metrów kwadratowych. Firma zakupiła również nieruchomości, których całkowita powierzchnia wynosi 500 tysięcy metrów kwadratowych. Obecna jest w siedmiu polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole i Polanica Zdrój.
 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016