Grupa Action SA: nowa aranżacja salonów Sferis

Grzegorz Pękalski, prezes Libra Project

Grzegorz Pękalski, prezes Libra Project

21 kwietnia 2012 roku Grup Action SA, uruchomiła kolejny salon sieci Sferis, który oferuje urządzenia IT oraz  RTV/AGD. Sklep o powierzchni 51 mkw. mieści się we wrocławskiej galerii Pasaż Grunwaldzki. – To pierwszy salon z nową aranżacją wnętrza, które będzie stosowane w całej sieci. Natomiast w miejscach, gdzie przedłużymy umowy najmu przeprowadzimy refresing salonów. Przymierzamy się do tego w Galerii Łódzkiej – powiedział redakcji Retailnet.pl Mariusz Mróz, dyrektor operacyjny Sferis.

Sferis jest rozwijającą się siecią sprzedaży detalicznej oferującą urządzenia IT i RTV/AGD. Do końca 2012 roku na terenie całej Polski sieć będzie liczyć aż 200 punktów i salonów. Sferis istnieje na rynku od 1992 roku. Od 2007 należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy Action SA. Wartość spółki budują przede wszystkim salony własne zlokalizowane w prestiżowych centrach handlowych największych miast w Polsce, ale także salony partnerskie i stoiska typu "wyspa". Sferis w swoich salonach oferuje gamę produktów i usług dostosowaną do najnowszych trendów w nowych technologiach. Sferis w swojej strategii kładzie szczególny nacisk na rozwój rentownej sieci franczyzowej oraz e-commerce obejmującej swym zasięgiem obszar całej Polski. 

Spółka wzbogaca o kolejne mozliwości swój sklep internetowy. Coraz większą popularnością cieszy się uruchomiony Sferis Outlet (outelt.sferis.pl) z końcówkami serii sprzętu IT i RTV/AGD markowymi zegarkami i artykułami kosmetycznymi. Oferta outletu jest cały czas poszerzana o nowe działy. Ważnym atutem w rozwoju kolejnych projektów e-commerce jest fakt korzystania przez spółkę z jednego z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Polsce pozwalającego na bezproblemową obsługę tysięcy zamówień dziennie.
 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016