Gemini Holdings: salon Kari najemcą Gemini Park Tarnów

Wizualizacja sklepu Kari

Wizualizacja sklepu Kari

Salon Kari, na powierzchni blisko 200 mkw. oferował będzie obuwie oraz wybór akcesoriów. Jest to pierwszy lokal tej marki w Tarnowie. Debiutująca na polskim rynku rosyjska sieć obuwnicza Kari swój trzeci salon w Polsce otworzy 25 maja 2012 w Gemini Park Tarnów, centrum należącym do Gemini Holdings.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Rosyjski biznesmen Igor Yakovlev, który jest właścicielem sieci Kari, zapowiada w 2012 roku otwarcie 30 salonów firmowych w najlepszych galeriach handlowych w Polsce

– Ze względu na ekspansję KariI na polskim rynku zdecydowaliśmy się otworzyć nasz salon firmowy w największej galerii w Tarnowie – Gemini Park Tarnów. Regionalny zasięg, obecność znanych marek oraz popularność obiektu wśród mieszkańców miasta to główne zalety tego centrum– mówi Krzysztof Barański -dyrektor ds. ekspansji Kari.

– W Gemini Park Tarnów obecne są najpopularniejsze w Polsce marki modowe, co więcej firmy wchodzące na rynek polski wybierają nasze centrum jako miejsce otwarcia jednych z pierwszych w Polsce swoich salonów – mówi Krzysztof Brączek, zastępca dyrektora zarządzającego Gemini Park Tarnów – To dla nas potwierdzenie, że centrum postrzegane jest jako lider rynku retailowego w regionie, zarówno przez najemców, jak i klientów – dodaje.

– Marka Kari na początku rozwoju sieci w Polsce otwiera swoje sklepy w galeriach handlowych, które są chętnie odwiedzane przez klientów, charakteryzują się bogatym doborem najemców oraz dobrze rokują na przyszłość – wszystkie te cechy posiada Gemini Park Tarnów – mówi Ewa Ściubidło, Associate Director BOIG Property Consulting.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów ma  powierzchnę ok. 80 tys. mkw, w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.

Do największych najemców Centrum Handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Mango, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friends, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.
 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016