Rest&More: plany stworzenia w Polsce sieci restauracji Nordsee

Wizualizacja Centrum Cegielnia

Wizualizacja Centrum Cegielnia

We Wrocławiu 24 maja 2012 zadebiutowała niemiecka sieć restauracji rybnych Nordsee.   Restauracja mieści się na pierwszym poziomie Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu, w centralnym punkcie food courtu.  Jej jedynym przedstawicielem w Polsce jest Grupa Impel.

– Marka Nordseejuż od wielu lat działa z powodzeniem między innymi w Niemczech, Austrii, Czechach, czy na Słowacji. Od niedawna restauracje Nordsee są także w Bułgarii i Rumunii. Cieszymy się, że wprowadziliśmy tę markę również do Polski” – powiedział Marek Hołówko, prezes zarządu Rest&More sp. z o.o. sp. k.
 
W restauracji Nordsee klienci znajdą sałatki, dania obiadowe oraz wrapy przygotowane z ryb i owoców morza najwyższej jakości. W ofercie dostępne są również specjały dla najmłodszych. Posiłki będzie można spożywać na miejscu, jak również kupować dania na wynos.

– Pojawienie się Nordseena naszym rynku niewątpliwie wzbogaci ofertę gastronomiczną i da klientom możliwość większego wyboru dań rybnych. Osoby, które cenią produkty wysokiej jakości znajdą u nas potrawy z ryb i owoców morza, które są przygotowywane według najsurowszych wytycznych” – dodał Marek Hołówko.

Restauracja Nordsee w Polsce została otwarta dzięki zawarciu przez Grupę Impel umowy franczyzowej z siecią Nordsee, posiadającą ponad 400 restauracji głównie na terenie Europy.  Za prowadzenie i rozwój tej sieci na terenie Polski będzie odpowiedzialna spółka Rest&More sp. z o.o. sp. k., powołana w ramach Grupy Impel.

Nordsee GmBH jest największą siecią restauracji rybnych w Europie. Posiada ponad 410 lokali w Europie Środkowowschodniej, w tym restauracje własne i restauracje działające na zasadach franczyzy. Pierwsza restauracja Nordsee została otwarta w 1965 roku.

Rest&More sp. z o.o. sp. k. należy do Impel Catering sp. z o.o. Spółka od lat specjalizuje się w branży cateringowej. Zarządza siecią 22 kuchni centralnych z wdrożonym i certyfikowanym systemem HACCP, posiada ISO 22 000:2005. Spółka Rest&More jest odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój sieci restauracji Nordsee w Polsce.

Reklama

Galeria Jurajska