Plaza Centers: Jones Lang LaSalle skomercjalizuje Łódź Plaza

Wizualizacja centrum handlowego w Górkach Czechowskich

Wizualizacja centrum handlowego w Górkach Czechowskich

Plaza Centers podjęła decyzję o wyłącznej współpracy z Jones Lang LaSalle w procesie komercjalizacji galerii Łódź Plaza. Obiekt ma mieć ok. 42 tys. mkw. powierzchni handlowej, parking na 1000 samochodów. Otwarcie Łódź Plaza planowane jest na 2014 rok.

W nowym łódzkim centrum handlowym  powstanie około 120 sklepów, supermarket, strefa gastronomiczna oraz część rozrywkowa – charakterystyczny element wszystkich obiektów zbudowanych przez Plaza Centers. Oprócz 10-salowego kina Cinema City, powstanie tam  park gier i rozrywek Fantasy Park.

Łódzka inwestycja będzie 11 – tym projektem realizowanych przez Plaza Centers w Polsce. W trakcie 11 lat swojej działalności w Polsce inwestor zaprojektował, stworzył i oddał do użytku 10 obiektów, w tym centra w Warszawie, Poznaniu i Krakowie oraz mniejszych miastach takich jak Zgorzelec i Suwałki. Ostatnim przedsięwzięciem dewelopera było centrum Toruń Plaza – otwarte w listopadzie ubiegłego roku.

Plaza Centers N.V. to jeden z największych deweloperów centrów handlowo-rozrywkowych w Europie Środkowo-Wschodniej i działa  m.in. w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, na Łotwie, w Bułgarii i Serbii. Plaza Centers zrealizowała 33 projekty, a kolejnych  30 jest w trakcie realizacji.

Jones Lang LaSalle jest firmą doradczą, świadczącą usługi na rynku nieruchomości. Zespoły ekspertów Jones Lang LaSalle pomagają klientom zainteresowanym najmem, obrotem lub inwestowaniem na rynku nieruchomości.  

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016