Badura: kontynuacja planu rozwoju sieci sklepów

Galeria Nowy Świat

Galeria Nowy Świat

Sieć sklepów obuwniczych Badura uruchomiła nowy salon o powierzchni 65 mkw. w Galerii Korona Kielce. Spółka Badura SA, która jest właścicielem sieci, planuje w 2012 roku otworzyć co najmniej pięć salonów w centrach handlowych. Dotychczas podpisała umowy najmu na lokale w City Center Rzeszów (pow. 80 mkw.), Galerii Katowickiej (pow. 85 mkw.) oraz w Poznań City Center ( pow. 116 mkw.).

Spółka na potrzeby nowych salonów poszukuje lokali w galeriach, centrach handlowych oraz przy głównych ulicach. Preferowana powierzchnia dla sklepów to 80-100 mkw.

Jak poinformował redakcję Retailnet.pl Rafał Nowak, dyrektor handlowy ds. rozwoju Badura SA, spółka prowadzi negocjacje umów najmu dla kolejnych salonów w galeriach handlowych m.in. Millenium Hall Rzeszów, Kaskada Szczecin, czy w poznańskiej Galerii Malta.

Spółka Badura SA powstała w 1982 roku i zajmuje się produkcją i sprzedażą obuwia. Wyroby spółki są sprzedawane zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 28 salonów własnych. Do 2015 roku zostanie uruchomionych jeszcze 18. Produkty marki Badura można także kupić za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego, który funkcjonuje od 2011 roku.
 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016