Echo Investment: spółka w finale European Business Awards

Salon sieci Kari

Salon sieci Kari

Zarząd spółki Echo Investment poinformował, że firma znalazła się na liście finalistów międzynarodowego konkursu European Business Awards. Konkurs promuje dokonania liderów innowacyjności osiągających dobre wyniki finansowe i jednocześnie działających w sposób odpowiedzialny społecznie.

W kolejnym etapie Echo będzie konkurować z 49 polskimi firmami o tytuł National Champion.
Jury międzynarodowego konkursu oceniło w tym roku ponad 1,3 tys. zgłoszeń z całej Europy. Spółka Echo Investment zdobyła nominację i tytuł National Finalist w kategorii Business of the Year. Kategoria przeznaczona jest dla liderów branży – firm wykazujących się silnym wzrostem, innowacyjną strategią i bardzo dobrymi wynikami finansowymi.

W kolejnym etapie konkursu, jury składające się z europejskich liderów biznesu i polityki, przeanalizuje dokonania finalistów z poszczególnych krajów. Wyniki poznany w kwietniu 2013 roku podczas uroczystej gali w Londynie.

W poprzednich edycjach European Business Awards wyróżnione zostały takie firmy, jak: H&M, DHL Express, Procter and Gamble, AXA. Spośród polskich firm wyróżnione zostały m.in.: Aviva Poland, Sandoz, Polish Airports, Inter Continental.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Firma zrealizowała ponad 90 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi też inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.
 

Reklama

Galeria Jurajska