Draszba: sprzedaż w sklepach tradycyjnych oraz internetowych

Salon siecy Heavy Duty

Salon siecy Heavy Duty

Draszba SA jest właścicielem salonów obuwniczych marki HD heavy duty oraz wyłącznym dystrybutorem na Polskę obuwia Dr. Martens, Hvaianas oraz Hunter. W swej sieci sklepów oferuje też młodzieżowe obuwie takich marek jak: Vans, Tommy Hilfiger, Converse, Lacoste, Nike, Adidas czy Emu. 

Spółka dysponuje siecią sprzedaży na którą składają się salony własne firmowe, salony partnerskie oraz sklepy wyprzedażowe. W ramach sklepów firmowych działa 37 lokali ( m.in. w CH Agora Bytom, Galeria Jurajska w Częstochowie, Galeria Bałtycka w Gdańsku, Galeria Korona Kielce, Galeria Kazimierz, Boanrka City Center i Galeria Krakowska w Krakowie, Manufaktura w Łodzi, Stary Browar w Poznaniu). W ramach salonów partnerskich działa 35 lokali, a w ramach salonów wyprzedażowych 4 sklepy ( CH Plaza Sosnowiec, Futura Park Kraków, CH Orzeł w Grudziądzu oraz Fashion House w Gdańsku).

Oprócz tradycyjnych form sprzedaży firma dystrybuuje swoje produkty także za pomocą partnerskich sklepów internetowych.

Rozwój sieci sprzedaży Draszba SA prowadzi w formie franczyzowej oraz za pomocą sklepów typu shop in shop. Średnia wielkość salonow sieci to ok. 80 mkw. Od początku tego roku Draszba SA otworzyła dwa punkty sprzedaży w marcu w CH Galaxy w Szczecinie i w kwietniu w Galerii Korona w Kielcach.
 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016