Echo Investment: lokal KFC w Galerii Amber

Wizualizacja Galerii Amber

Wizualizacja Galerii Amber

Międzynarodowa sieć KFC liczy blisko 15 tys. lokali, w których każdego dnia obsługiwanych jest blisko 12 milionów klientów. W Polsce obecnie działa ich ponad 150. Powierzchnia wynajęta przez KFC w Galerii Amber to 120 mkw.

– Bardzo się cieszymy, że to w Galerii Amber powstanie lokal znanej sieci KFC. Z pewnością wzbogaci to ofertę gastronomiczną największego centrum handlowego w aglomeracji kalisko-ostrowskiej – mówi Mirosław Ciepluch, Senior Leasing Manager w Echo Investment.

Galeria Amber to czterokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe, które powstaje w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33, 5 tys. mkw.

Wśród najemców obiektu  znajdzie się hipermarket E.Leclerc oraz 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1 tys. miejsc parkingowych. Najemcami Galerii Amber sa m.in.: H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Adidas, Reebok, NIKE, Puma, Lee Wrangler, RTV Euro AGD, Rossmann, Ochnik, Kazar, Harpers, VIP Collection, Via Roma.

Otwarcie obiektu zaplanowano na III kwartał 2013 roku.

 

 

Reklama

Galeria Jurajska