Metro Properties: rozbudowa CH M1 w Częstochowie

Centrum Handlowe M1

Centrum Handlowe M1

Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele Metro Properties, rozbudowa Centrum Handlowego M1 w Częstochowie rozpocznie się w 2013 roku. Po przebudowie obiekt będzie miał prawie 40 tys. mkw.

– Centrum handlowe zostanie powiększone o około 8 – 8,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Na razie nasza firma jest w trakcie ustalania szczegółów tego przedsięwzięcia oraz przygotowania projektu – mówi przedstawiciel firmy Metro Properties.

– Za projekt odpowiada pracownia Grup Arch, która współpracowała z nami także przy okazji rozbudowy innych obiektów. Grup Arch stworzyła projekt między innymi rozbudowanego Centrum Handlowego M1 w Zabrzu. Rozbudowa rozpocznie się w przyszłym roku.

Obecnie powierzchnia najmu CH M1 wnosi 30 tys. mkw. W obiekcie znajdują się salony między innymi takich marek jak: Apart, Big Star, Bytom CCC, Deichmann, Monnari, Orsay czy Reserved.

Metro Properties to firma zajmująca się kompleksową obsługą wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu Metro Group, obecnego w 31 krajach na świecie, z centralą w Niemczech w Düsseldorfie. Firma na polskim rynku działa od połowy lat 90-tych i zarządza komercyjnymi powierzchniami handlowymi, a także zajmuje się budową obiektów handlowych.

Metro Properties zarządza 9 Centrami Handlowymi M1 oraz Centrum Handlowym Ursynów i Centrum Handlowym Józefosław w Warszawie, a także Centrum Handlowym Ster w Szczecinie. Dodatkowo obsługuje w zakresie Facility Management 27 hal Makro Cash & Carry, 50 hipermarketów Real, 11 obiektów Media Markt i 2 obiekty biurowe, w tym siedzibę Metro Group w Polsce, a także prowadzi działalność inwestycyjną na rzecz Makro C&C i Centrów Handlowych M1.
 

Reklama

Atrium Promenada 20.05-03.06.16