Elbfonds: nowy najemca w marcredo Center Kutno

Wizualizacja centrum marcredo

Wizualizacja centrum marcredo

Operatorem spożywczym w marcredo Center Kutno, będzie firma MarcPol. Otwarcie tego obiektu handlowego planowane jest na przełom 2013 i 2014 roku. Należące do elbfonds Development Marcredo Center Kutno powstanie na działce o powierzchni ponad 4 ha.

Na powierzchni najmu ok. 15,9 tys. mkw. znajdzie się m.in. sklep typu Dom i Ogród, sklep z elektroniką użytkową, restauracje i kawiarnie.

Elbfonds Development sp. z o.o. zamierza stworzyć w Kutnie centrum handlowe o zasięgu regionalnym, z silnymi najemcami strategicznymi: marketem budowlanym, supermarketem spożywczym, sklepem z elektroniką użytkową, a także znaczącymi polskimi i zagranicznymi najemcami.

Elbfonds Development należy do elbfonds Estate GmbH. Jako firma działająca na polskim rynku wielkopowierzchniowych nieruchomości handlowych zajmuje się wszystkimi etapami budowy obiektów : począwszy od wyboru i zakupu odpowiednich gruntów pod nieruchomości handlowe, poprzez indywidualny rozwój obiektów, pozyskiwanie i opiekę nad najemcami, aż do przekazania w pełni zrealizowanej nieruchomości handlowej inwestorowi.
 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016