Rank Progress: Jan Mroczka wyróżniony za trafne inwestowanie w galerie handlowe

Jan Mroczka, prezes Rank Progress SA

Jan Mroczka, prezes Rank Progress SA

Jan Mroczka, prezes spółki Rank Progress SA, otrzymał nominację do nagrody Przedsiębiorca Roku 2012. Został wyróżniony między innymi za trafne inwestowanie w galerie handlowe w małych miastach. Doceniono również wyjątkowe wyczucie i skuteczność w zakresie sprzedaży wybranych centrów handlowych w 2011 roku oraz przejęcia atrakcyjnych projektów w roku 2012. Nominujący wskazali również na zaangażowanie w obiecujący sektor utylizacji odpadów.

Prezes Rank Progress SA znalazł się wśród dziesięciu nominowanych przedsiębiorców, którzy zostali docenieni za wizję i odwagę biznesową oraz wyjątkowe osiągnięcia w rozwijaniu swoich firm. Tym samym, Jan Mroczka ma szansę zostać Przedsiębiorcą Roku 2012 i otrzymać statuetkę Wektora, wręczaną tradycyjnie podczas corocznej gali Pracodawców Rzeczpospolitej Polskiej, która odbędzie się 12 stycznia 2013 roku. Kandydatów, którzy osiągnęli w mijającym roku spektakularne sukcesy,  wytypowała redakcja Pulsu Biznesu.

Konkurs Przedsiębiorca Roku jest organizowany po raz trzeci. Zwycięzcę wybierają czytelnicy Pulsu Biznesu w internetowym głosowaniu. Wektory są przyznawane tym, którzy swoją działalnością wskazują kierunki rozwoju w różnych dziedzinach gospodarki.

Do głównych inwestycji realizowanych przez Grupę Rank Progress należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w miastach średniej wielkości. Po ukończeniu obiekty te są odsprzedawane lub oddawane w najem. W ciągu kilkunastu lat działania Rank Progress zrealizował 25 projektów inwestycyjnych ( m.in. wielkopowierzchniowe centra handlowe), w tym wybudował 7 własnych galerii handlowych – w Jeleniej Górze, Legnicy i Świdnicy oraz sprzedane już obiekty w Kaliszu, Kłodzku, Zamościu i Zgorzelcu.

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016