Loveyo: mrożone jogurty tylko w centrach handlowych

Punkt Loveyo

Punkt Loveyo

Do końca 2013 roku firma, do której należy sieć Loveyo zajmująca się sprzedażą mrożonych jogurtów, będzie posiadać 10 placówek. Ostatni punkt sprzedaży firmy został otwarty 6 grudnia 2012 roku w Galerii Rzeszów będącej częścią kompleksu handlowego City Center Rzeszów.

– Sieć Loveyo rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Wtedy też zauważyliśmy, że klienci chętnie wybierają mrożone jogurty, a te mogą konkurować z tradycyjnymi lodami. W 2012 roku otworzyliśmy trzy nowe punkty sprzedaży sieci Loveyo. Punkt handlowy w Rzeszowie jest w całości samoobsługowy. To pierwsze tego typu rozwiązanie w naszej sieci – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Maciej Wójcik, współwłaściciel firmy Nowak & Wójcik Trade sp. j. – W przyszłym roku chcemy przyspieszyć rozwój naszej sieci, dlatego planujemy otworzyć 6 placówek w centrach handlowych.

Firma w 2013 roku chce się skupić na współpracy franczyzowej. Najbliższe otwarcie punktu z jogurtami Loveyo zaplanowano na 8 marca 2013 roku. Będzie to wyspa prowadzona przez franczyzobiorcę w powstającym Centrum Handlowym Europa Centralna. Kolejna wyspa handlowa sieci znajdzie się w Galerii Katowickiej. Otwarcie zaplanowane jest na trzeci kwartał 2013 roku. Punkty sprzedaży w centrach handlowych mierzą średnio około 30 mkw. Loveyo posiada też swoje placówki w większych lokalach.

Firma Nowak & Wójcik Trade sp. j. w ramach współpracy franczyzowej wymaga nakładu w otwarcie wyspy handlowej w wysokości 150-250 tys. zł. Otwarcie w lokalu wiąże się z wydatkiem rzędu 250-350 tys. zł w zależności od powierzchni. Opłata licencyjna wynosi 20 tys. zł. W tę kwotę jest wliczona pomoc w pozyskaniu odpowiedniej lokalizacji, projekt koncepcyjny wyspy/lokalu, szkolenie franczyzobiorcy z zakresu prowadzenia działalności, pomoc w rekrutacji personelu, szkolenie personelu z zakresu obsługi klienta oraz obsługi stanowiska pracy. Opłata miesięczna wynosi 5 proc. od obrotu miesięcznego brutto. Osoby zainteresowane współpracą mogą kontaktować się z biurem firmy pod adresem mailowym [email protected]

Loveyo oferuje swoim klientom mrożone jogurty. Mają oni możliwość wybrania gotowego deseru lub skomponowania go samemu przy użyciu dodatków takich jak owoce, posypki czy polewy. Oprócz jogurtów w Loveyo można kupić także shakes, smoothies oraz cupcake.

 

Tagi:

Reklama

Galeria Jurajska