BNP Paribas RE: firma rozwija dział doradztwa

Marek Ciunowicz, BNP Paribas Real Estate

Marek Ciunowicz, BNP Paribas Real Estate

Marek Ciunowicz dołączył do BNP Paribas Real Estate obejmując stanowisko szefa działu doradztwa. Będzie odpowiedzialny za rozwój zespołu i usług oraz za wspieranie obecnych klientów i pozyskiwanie nowych zarówno najemców jak i właścicieli nieruchomości.

Marek Ciunowicz posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce. Przed objęciem nowego stanowiska, swoją wiedzę zdobywał pracując jako partner Colliers Polska.

Objęcie stanowiska szefa działu doradztwa przez Marka Ciunowicza jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju firmy.

– Ta zmiana w naszej organizacji obrazuje ciągły rozwój BNP Paribas Real Estate w Polsce, firmy która chce działać jeszcze lepiej i szybciej. Bez wątpienia Marek Ciunowicz wniesie wiele do naszego zespołu doradczego i pomoże utrzymać nam wysokie standardy usług na polskim rynku – twierdzi Philippe Mer, Head of Territories for Central and Eastern Europe, CEO Poland.

Marek Ciunowicz ma doświadczenie na rynku nieruchomości, szczególnie w sektorze usług BPO. Wcześniej pracował przy kluczowych projektach nie tylko w Warszawie, ale także w wielu innych miastach w całej Polsce.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016