Creator Polska: cztery sklepy Toy Planet do końca kwietnia 2013 roku

Salon Wólczanka

Salon Wólczanka

Spółka Creator Polska, właściciel sieci sklepów Toy Planet planuje do końca kwietnia 2013 roku uruchomić cztery punkty handlowe. Sklepy zostaną zlokalizowane w Ostrowcu Świętokrzyskim, Wejherowie oraz w dwóch centrach handlowych: Galerii EMKA (Koszalin) i CH Platan w Zabrzu.

Obecnie w ramach sieci Toy Planet działa ponad 30 sklepów. Większość z nich to sklepy własne, a kilka funkcjonuje na zasadzie franczyzy. Sklepy sieci znajdują się m.in. w CH Max w Chrzanowie, w Galerii Przymorze w Gdańsku, CH M 1 w Krakowie, Galerii Łódzkiej, CH Karolinka w Opolu, w CH Plaza w Sosnowcu.

Operatorem i pomysłodawcą koncepcji sieci Toy Planet jest firma Creator z Wrocławia działająca od 2001 roku. Pierwszy sklep sieci uruchomiono dwa lata później we Wrocławiu. W kolejnych latach otwarto sklepy także w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu. Format sklepów franczyzowych spółka wprowadziła w 2006 roku i systematycznie go rozwija.

Salony Toy Planet zlokalizowane są głównie w centrach handlowych i przy handlowych ulicach miast powyżej 20 tys. mieszkańców. Otwierane sklepy mają powierzchnię od 80 mkw. do 150 mkw.

Sieć Toy Planet oferuje zabawki m.in. takich marek jak: Lego, Mattel, Hasbro, Fisher Price, Hape, Tomy, Tolo, Cobi, Epee, Sassy, Burago, Maisto, Nikko, Bruder, Carrera, Trefl, Smoby, Klein, Knorr i Artasavi.

Reklama

Galeria Jurajska