Nominacje w kategorii Young Fashion Retailer of the Year 2013

SCF 2013 Spring Edition

SCF 2013 Spring Edition

Podczas marcowej edycji Shopping Center Forum 2013 Spring Edition wręczone zostaną nagrody dla najemców centrów handlowych. Jury wyłoniło nominacje w 18 kategoriach. O najlepszy brand w kategorii SCF Young Fashion Retailer of the Year 2013 będą rywalizować Cropp, Tally Weijl oraz New Yorker.

– Dokonując wyboru w tej kategorii, Jury przede wszystkim preferowało marki, które oferują produkty zgodne z najnowszymi trendami mody. Docelowy odbiorca odzieży młodzieżowej lubi wyróżniać się na tle innych osób. Odzież i dodatki marek musiały spełniać te warunki. Oczywiście istotna była liczba salonów brandu w naszym kraju – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Ewa Ściubidło, Associate Director firmy BOIG i członek Jury.

– Marka Cropp oferuje odzież zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Projekty marki wyróżniają się na tle konkurencji dużą paletą kolorów oraz przyciągającymi uwagę napisami na koszulkach i bluzach. To ubrania nadające się zarówno na imprezę, jak i do szkoły – dodaje.

– New Yorker to bardzo popularna marka wśród młodych ludzi. Firma oferuje kolekcje wielu marek własnych skierowanych do młodzieży gimnazjalnej, licealnej oraz studentów. Brand wyróżniają także salony zajmujące duże powierzchnie, w których oprócz odzieży znajduje się też obuwie, torby, bielizna, biżuteria i wiele innych dodatków – twierdzi Ewa Ściubidło.

– Bardzo chętnie wybieraną przez młode dziewczęta jest także marka Tally Weijl. Brand oferuje odzież, w której klientki lubią pojawiać się się na wieczornych spotkaniach ze znajomymi w klubach, a także w szkole. Marka wyróżnia się ciekawymi projektami jest też w interesujący sposób reklamowana – dodaje specjalistka.

W skład Jury wchodzą: Klaudia Woźniak (Colliers International), Ewa Ściubidło (BOIG), Patrycja Dzikowska (Jones Lang LaSalle), Renata Kusznierska (Savills), Piotr Kaszyński (Cushman & Wakefield) i Maciej Celmer (Mallson). Ocenie Jury podlegają wszystkie sieci handlowe i inni najemcy działający w centrach handlowych na terenie Polski.

Pozostałe kategorie to:

– SCF Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Women’s Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Men’s Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Multichannel Retailer of the Year 2013
– SCF Luxury Retailer of the Year 2013
– SCF Sport & Fitness Retailer of the Year 2013
– SCF FMCG Retailer of the Year 2013
– SCF Leisure Retailer of the Year 2013
– SCF Outlet Retailer of the Year 2013
– SCF Health & Beauty Retailer of the Year 2013
– SCF Multimedia Retailer of the Year 2013
– SCF Newcomer Retailer of the Year 2013
– SCF Best Expansion Retailer of the Year 2013
– SCF Multimedia Retailer of the Year 2013
– SCF Cafe & Food Retailer of the Year 2013
– SCF Discount Retailer of the Year 2013
– SCF Multibranding Retailer of the Year 2013

W każdej z 18 kategorii Jury wyłoniło po dwie lub trzy nominacje. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się 7 marca 2013, podczas Shopping Center Forum 2013 Spring Edition. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016