Skok na Sok: firma planuje dalszy rozwój głównie poprzez system franczyzowy

Skok na Sok

Skok na Sok

Koncepcja juice barów sieci Skok na Sok przyjęła się na tyle dobrze na polskim rynku, że firma planuje dalszy rozwój w naszym kraju. Do tej pory firma Skok na Sok SA otworzyła 6 własnych punktów sprzedaży. Wszystkie znajdują się w Warszawie.

– W czerwcu zostanie otwarty kolejny nasz własny punkt sprzedaży. Znajdzie się on również w Warszawie. Docelowo chcemy posiadać w stolicy 9 lokali własnych zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach. W najbliższych tygodniach zmodernizowany oraz powiększony zostanie juice bar w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia – mówi w rozmowie z Retailnet Jan Górczyński, brand manager sieci Skok na Sok.

Przedstawiciel firmy ujawnił w rozmowie z naszą redakcją, że firma bierze pod uwagę także uruchomianie placówek opartych o system franczyzowy.

– Mieliśmy wiele zapytań odnośnie możliwości otwarcia juicy baru z naszym logo w systemie franczyzowym. Doszliśmy do wniosku, że musimy wprowadzić taką możliwość, ponieważ pozwoli to nam rozwijać sieć poza granicami Warszawy. W chwili obecnej opracowujemy koncepcję tego działania. Będzie ona gotowa na przełomie sierpnia i września 2013 roku – dodaje.

– Na początek planowane jest otwarcie baru franczyzowego naszej sieci w Warszawie. Docelowo chcemy łącznie w tym roku otworzyć 5 nowych punktów sprzedaży zarówno własnych, jak i franczyzowych – twierdzi Jan Górczyński.

Firma Skok na Sok SA otwiera juice bary zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach. Działają one w dwóch formatach jako lokale stacjonarne i wyspy w obiektach handlowych. Lokale firmy mierzą od 30 do 70 mkw. Wyspy w centrach handlowych zajmują powierzchnię od 20 do 40 mkw.

Sieć juice barów Skok na Sok powstała w 2009 roku. Marka oferuje klientom świeżo wyciskane soki, soki z musli oraz koktajle.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016