Elbfonds: marcredo Center Kutno ma pozwolenie na budowę

Wizualizacja marcredo Center Kutno

Wizualizacja marcredo Center Kutno

22 lutego 2013 roku zostało wydane pozwolenie na budowę marcredo Center Kutno, którego inwestorem jest spółka elbfonds Development. Otwarcie centrum przewidziane jest na I kwartał 2014.

Marcredo center Kutno będzie centrum handlowym o powierzchni całkowitej około 18 tys. mkw. Natomiast powierzchnia najmu wyniesie ok. 16.tys.mkw.

Będzie to regionalne centrum handlowe z silnymi najemcami strategicznymi, znaczącymi polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi oraz atrakcyjnymi sklepami lokalnych przedsiębiorców. Mix najemców tworzyć będą market budowlany, supermarket spożywczy, sklep z elektroniką użytkową, sklepy z odzieżą i obuwiem a także usługi, kawiarnie i restauracje. Centrum będzie dysponowało ponad 400 miejscami parkingowymi.

W obiekcie znajdzie się sklep sieci Media Expert o powierzchni o 875 mkw.

Nazwa marcredo Center oznacza nowoczesne nieruchomości handlowe cieszące się popularnością na arenie krajowej i międzynarodowej. Centra marcredo dzięki swojej strukturze najemców zaspokajają codzienne potrzeby klientów. Wszystkie centra marcredo muszą spełnić takie same wymagania. Są nimi: dobra lokalizacja, solidna konstrukcja, duża liczba miejsc parkingowych oraz wysoka rozpoznawalność.

Elbfonds Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie, realizowane przez spółki Grupy elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych. Elbfonds Development w ciągu najbliższych czterech do sześciu lat planuje zainwestować w Polsce 600 mln euro. W ramach tej inwestycji powstać ma do 40 obiektów handlowych w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.

Reklama

Galeria Jurajska