McFit: plany otwarcia klubów fitness w Polsce

McFit

McFit

Niemiecka sieć klubów fitness McFit od roku analizuje polski rynek nieruchomości handlowych. Przedstawiciele spółki byli uczestnikami marcowej edycji Shopping Center Forum 2013, obecni byli także we wrześniu 2012 roku.

Obecnie McFit Polska sp. z o.o. poszukuje kierownika studia fitness w Warszawie.

McFit GmbH to sieć klubów fitness, której założycielem jest Rainer Schaller. Siedziba firmy mieści się w Schlüsselfeld w Niemczech. Obecnie w ramach sieci działa ponad 150 klubów na terenie Niemiec, Austrii i Hiszpanii. Spółka planuje kolejne otwarcia punktów w Niemczech.

W maju 2012 roku został zarejestrowany odział firmy w Polsce (McFit Polska sp. z o.o.). Za rozwój sieci McFiti na terenie kraju odpowiada Adam Śliwiński, który jest prokurentem i country managerem.

Kluby Fitness marki McFit, które działają w Niemczech, Austrii i Hiszpanii są otwarte 365 dni w roku. Niektóre punkty sieci funkcjonują nawet 24 godziny na dobę. Średnia cena miesięcznego karnetu wynosi 17-19 euro. W 2010 roku spółka wypracowała przychód w kwocie ok. 160 mln euro. McFit opracował specjalne systemy treningowe dla swoich klientów. Obecnie McFit posiada ponad milion członków.

Tagi:

Reklama

ORF 2016 Spring