Auchan Łomianki: dwie francuskie marki odzieżowe dołączają do grona najemców

Wizualizacja CH Auchan Łomianki

Wizualizacja CH Auchan Łomianki

Dwie popularne we Francji marki odzieżowe dla mężczyzn oraz dla dzieci wkrótce otworzą swoje salony w Centrum Handlowym Auchan w Łomiankach.

Brice oraz Tape a l’oeil dołączą do grona najemców nowej części galerii. Otwarcie jej jest zaplanowane w przyszłym miesiącu.

Brice to francuska marka oferująca elegancką odzież dla mężczyzn. W ofercie posiada garnitury, marynarki, koszule oraz modne dodatki, jak skórzane paski, krawaty czy aktówki. Brice posiada ponad 400 sklepów we Francji, w tym ponad 100 w rejonie Paryża, a także w Hiszpanii, Włoszech, Belgii, czy w krajach Zatoki Perskiej. Klientami Brice są nowocześni mężczyźni, którzy chcą ubrać się z klasą. Salon Brice zajmie powierzchnię 147 mkw.

Tape a l’oeil, to francuska moda Fun & Fashion dla dzieci od narodzin do 14 lat. Obecnie Tape à l’oeil posiada ponad 250 sklepów na całym globie i ciągle się rozwija. Marka jest obecna na świecie od 20 lat. W Polsce pojawiła się w 2013 roku wraz z otwarciem swoich pierwszych 10 sklepów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Czeladzi. W Łomiankach najemca zajmie lokal o powierzchni 202 mkw.

Centrum Handlowe Auchan to miejsce w podwarszawskich Łomiankach i okolicy, które posiada komplementarną ofertę handlowo-usługową dla mieszkańców. Obecnie w Centrum Handlowym oprócz hipermarketu Auchan znajdują się marki ubraniowe i obuwnicze. Ofertę 50 sklepów uzupełniają salony jubilerskie, księgarnie i punkty gastronomiczno-usługowe. Docelowo po otwarciu drugiej części inwestycji w galerii handlowej znajdzie się 100 sklepów i punktów usługowych.

W gronie najemców nowego fragmentu galerii są już m.in.: H&M, Reserved, Mohito, Smyk, C&A, Home&You, Apart.

Powierzchnia najmu Centrum Handlowego Auchan Łomianki wynosi 33,6 tys. mkw. Dla klientów przygotowano 1820 miejsc parkingowych. Centrum znajduje się przy trasie wyjazdowej z Warszawy, przy drodze krajowej nr 7. Galeria obejmuje zasięgiem północne dzielnice Warszawy: Bielany, Żoliborz, Białołękę oraz Łomianki i rejon podmiejski północnej części Warszawy.

Centrum Handlowe Auchan Łomianki mieści się przy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Obiekt działa od 2012 roku i liczy obecnie 50 butików. Od wiosny 2013 roku, po zakończeniu drugiego etapu inwestycji, klienci będą mieli do dyspozycji prawie 100 sklepów, a także specjalną strefę wypoczynku m.in. nowoczesną czytelnię oraz przestrzeń zabawy dla dzieci.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016