Jula w Szczecinie

Sklep Jula

Sklep Jula

Szwedzka sieć multimatketów Jula podpisała umowę na kolejną lokalizację dla swojego sklepu, tym razem z elbfonds Development na sklep w marcredo Center Szczecin.

– Szukamy tylko najlepszych lokalizacji dla naszych multimarketów, a to nieco komplikuje nasze ambitne założenia – mówi Daniel Adamiuk Country Manager Jula. Na szczęście dla nas rynek wciąż ma ciekawe propozycje, takie jak inwestycja w Szczecinie. Wierzę, że ta lokalizacja oraz dobór innych najemców sprawi, iż szczecińska Jula będzie cieszyła się równą popularnością jak te już istniejące. Oczywiście nie osiadamy na laurach, cały czas pracujemy nad kolejnymi otwarciami – jeszcze w tym roku czekają nas dwa a już planujemy przyszły rok, mam nadzieję z równie szybkim tempem wzrostu inwestycji.

marcredo Center Szczecin będzie retail parkiem o powierzchni najmu około 14 tys. mkw. Obiekt będzie mieścił się przy ulicy Struga – jednej z najbardziej uczęszczanych dróg wjazdowych do Szczecina. W okolicy znajduje się największe skupisko osiedli mieszkaniowych w mieście. W marcredo znajdą się: Decathlon, Jula, sklep z elektroniką użytkową, sklep meblowy oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek. Dla klientów dostępne będzie około 400 miejsc parkingowych. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na grudzień 2013.

Jula – szwedzka sieć multimarketów, która posiada w Polsce obecnie 9 sklepów m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku, Gliwicach i Poznaniu. Najbliższe otwarcie sklepu Jula (5 czerwca) przewidziane jest w Parku Handlowym Franowo w Poznaniu. Sklepy Jula oferują produkty do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie Jula znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów

W roku 2012 sprzedaż całej sieci wyniosła około 4 mld SEK (około 2 mld zł), zatrudnienie przekroczyło 2 tysiące pracowników.

 

Reklama

ORF 2016 Spring