Najemca obuwniczy w CH Nowy Rynek

Wizualizacja Centrum Handlowego Nowy Rynek w Jeleniej Górze

Wizualizacja Centrum Handlowego Nowy Rynek w Jeleniej Górze

Grono najemców Centrum Handlowego Nowy Rynek powiększyło się o markę z branży obuwniczej. – – Podpisana umowa najmu z CCC zakłada realizację salonu obuwniczego na powierzchni 613 metrów kwadratowych – powiedziała Sylwia Balczyńska, Kierownik ds. Najmu w TK Development.

Salon CCC w CH Nowy Rynek będzie największym salonem w Jeleniej Górze.

Nowy Rynek to śródmiejska galeria modowa, skupiająca marki popularne i pożądane, niektóre dotąd nieobecne w Jeleniej Górze. – W naszej galerii znajdą się sklepy: H&M, Reserved, Cropp Town, Mohito, SinSay, House oraz dwie hiszpańskie marki odzieżowe, Bershka i Stradivarius.

Poza wyżej wymienionymi markami odzieżowymi, na powierzchni około 250 mkw. otworzy się także Home&You, sklep z wyposażeniem wnętrz i dodatkami do domu.

– Najemcy wykazują duże zainteresowanie powierzchniami handlowymi w CH Nowy Rynek Doceniają centralną lokalizację w mieście i dogodne połączenia komunikacyjne, jak mnogość przystanków autobusowych i Dworzec PKS – dodała Sylwia Balczyńska z TK Development.

Start budowy CH Nowy Rynek w Jeleniej Górze planowany jest na jesień br.

TK Development jest wystawcą tegorocznej edycji SCF Fall Edition. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016