Dużo więcej sklepów w Galerii Łódzkiej

Galeria Łódzka

Galeria Łódzka

Należącą do ECE Projektmanagement Polska Galerię Łódzką czeka rozbudowa. Jak dowiedziała się redakcja Retailnet po rozbudowie obiekt pozyska m.in. wszystkie marki należące do Grupy Inditex.

– Zamierzamy docelowo powiększyć Galerię Łódzką o 11 tys. mkw. Rozbudowę planujemy na trzech kondygnacjach. Na dodatkowej powierzchni znajdzie się blisko 100 sklepów. Do grona naszych największych najemców dołączy min. Mega Smyk, który zajmie 2 tys. mkw. powierzchni oraz wszystkie marki z grupy Inditex (w tym Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho) – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Rafał Pruba, dyrektor Działu Wynajmu ECE Polska, firmy zarządzającej obiektem.

Wśród nowych salonów, jak poinformował inwestor, znajdą się również sklepy modowe z segmentu premium.

– Równocześnie prowadzimy też rozmowy z sieciami zainteresowanymi lokalami o większej powierzchni – dodaje Pruba.

Galeria Łódzka to istniejące od 2002 roku centrum handlowe o powierzchni handlowej 45 tys. mkw. Na jej trzech kondygnacjach mieści się 160 sklepów, butików, kawiarni i restauracji. Połączony z pasażem 4-poziomowy, zadaszony parking może pomieścić 1,4 tys. samochodów.

Galeria jest zlokalizowana przy sześciopasmowej arterii miasta – Alei Piłsudskiego i w bezpośrednim sąsiedztwie najsłynniejszej ulicy Łodzi – ulicy Piotrkowskiej.

Obiekt należy do ECE Projektmanagement Polska sp. z o.o. Spółka specjalizuje się w inwestycjach w śródmiejskie galerie handlowe. Buduje również obiekty wielofunkcyjne, biurowe, transportowe i specjalnego zastosowania. ECE działa w Europie od 40 lat natomiast w Polsce już ponad 10 lat.

Więcej o galerii i jej rozbudowie podczas Shopping Center Forum.

Reklama

Galeria Jurajska