Deichmann sprawdza atuty nowych projektów

Anna Strauchold, menedżer ds. najmu i eksploatacji Deichmann

Anna Strauchold, menedżer ds. najmu i eksploatacji Deichmann

– W związku z tym, iż sklepy Deichmann otwieramy w coraz mniejszych miejscowościach, częściej musimy poszukiwać ofert nowych lokalizacji wśród lokalnych inwestorów, którzy często sami zajmują się komercjalizacją powierzchni.

– Udział w Shopping Center Forum uważamy za stały punkt w naszym ekspansyjnym kalendarzu. Obie edycje SCF to dla nas nie tylko okazja do poznania nowych kontrahentów, ale i szansa na podtrzymanie przyjaznych relacji z naszymi dotychczasowymi partnerami biznesowymi – powiedziała portalowi Retailnet Anna Strauchold, menedżer ds. najmu i eksploatacji Deichmann Obuwie sp. z o.o.

– Na targach można spotkać niemalże wszystkich, i tych z wieloletnim stażem w branży i tych próbujących dopiero swoich sił w nieruchomościach komercyjnych. Bezpośredni kontakt z nimi podczas SCF daje możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii najmu w drodze bezpośrednich negocjacji,  co stwarza szansę na szybkie zawarcie umowy. Udział w targach pozwoli nam ponadto łatwiej zweryfikować atuty nowych projektów, zwłaszcza  powstających w tej samej miejscowości, bądź w miejscu sąsiadującym z naszymi dotychczasowymi sklepami. Trafna ocena projektu decyduje przecież o powodzeniu inwestycji w naszą nową placówkę – dodał Anna Strauchold.

Deichmann Obuwie sp. z o.o. została zarejestrowana w 1996 roku. Właścicielem polskiego oddziału jest firma Deichmann – Schuhe Service GMBH. Średnia powierzchnia otwieranych punktów wynosi ok. 450 mkw. Spółka prowadzi również sprzedaż w sklepie internetowym www.deichmann.com, w ofercie którego docelowo znajdzie się około 1,5 tys. artykułów. W sklepach Deichmann dostępne jest obuwie marek: Elefanten, Gallus, Medicus, 5th Avenue, Graceland, Voctory, Adidas, Nike, Puma oraz Fila. Na koniec pierwszego półrocza polska sieć sklepów Deichmann będzie liczyła 219 punktów.

Przedstawiciele sieci będą obecni na Shopping Center Forum

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016