Eurokiosk rozwija sieć we wschodniej Polsce

Eurokiosk

Eurokiosk

Rozwijająca się dotychczas na terenie zachodniej Polski licząca 130 punktów sprzedaży sieć Eurokiosk uruchamia pierwszą lokalizacją we wschodniej części kraju.

Otwarcie pierwszego Euro-Salonu Prasowego w Galerii M w Łosicach (woj. mazowieckie), jak poinformowali przedstawiciele sieci, jest odpowiedzią na rosnące w tym regionie zainteresowanie przedsiębiorców franczyzą.

–  Salon prasowy jest nieodłącznym elementem każdej galerii czy pawilonu handlowego – mówi Artur Michalak, prezes zarządu spółki Galeria Michalak i nowy franczyzobiorca sieci Eurokiosk. –Zakładamy, że szeroka oferta punktu sprzedaży wzbogacona o towary impulsowe przełoży się na zainteresowanie klientów i pozwoli stworzyć dla nich stałe miejsce dokonywania zakupów.

Nowy punkt sprzedaży to istotna inwestycja zarówno dla franczyzobiorcy, jak i dla franczyzodawcy, który może wykorzystać wyniki bieżących obserwacji lokalnego rynku do dalszego rozwoju w danym regionie. Prasowy Euro-Salon został otwarty w galerii handlowej, co wiąże się z realizacją strategii sieci, która stawia nie tylko na samodzielne lokalizacje, ale przede wszystkim na współpracę z większymi obiektami handlowymi.

–  Otwarcie salonu prasowego w Łosicach stanowi kolejny etap rozwoju naszej sieci franczyzowej – mówi Wojciech Majak, koordynator ds. sieci Eurokiosk sp. z o.o.– Planujemy, że podobnie, jak to miało miejsce w województwie śląskim czy pomorskim, lokal stanie się wzorcem dla kolejnych tego typu placówek w nowym regionie naszego działania.

Galeria M, w której został otwarty Euro-Salon Prasowy jest pierwszym tego typu obiektem w powiecie łosickim.

Eurokiosk sp. z o.o. zarządza siecią franczyzową, która obecna jest na rynku od 1997 r. Firma rozpoczynała działalność w Poznaniu, jednak dzięki konsekwentnie prowadzonej ekspansji zarządza obecnie ponad 130 punktami sprzedaży detalicznej na terenie zachodniej Polski. Wiodącą marką sieci jest Euro-Salon Prasowy, w portfolio znajdują się także Eurokioski, kawiarnie Eurocafe oraz punkty gastronomiczne Eurosnack.

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016