Krzysztof Bocianowski: Na SCF nie może zabraknąć CH Ogrody

Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management, CBRE Global Investors Poland.

Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management, CBRE Global Investors Poland.

– Shopping Centre Forum to największe w Polsce targi skupiające deweloperów centrów handlowych oraz najemców. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło na nich zabraknąć Centrum Handlowego Ogrody, najważniejszego projektu w naszym portfolio, szczególnie w tym roku, kiedy rozpoczęliśmy prace budowlane – powiedział portalowi Retailnet Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management, CBRE Global Investors Poland.

– Targi stwarzają odpowiednią okazję do zaprezentowania szerokiej grupie najemców oferty jaką będzie dysponowało Centrum po zakończeniu rozbudowy – nowoczesną powierzchnię handlową na miarę XXI wieku w największym kompleksie handlowo-usługowym w regionie. Mamy nadzieję, że udział Ogrodów w tegorocznym Forum przyniesie jeszcze większe zainteresowanie powierzchnią najmu na terenie Centrum, którego komercjalizacja w chwili obecnej przekroczyła już 60 proc.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo – usługowy w Elblągu, skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. Obiekt w ograniczonym zakresie jest otwarty dla klientów przez cały okres prac. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie.

Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA.

CBRE Global Investors zaprezentuje Centrum Handlowe Ogrody przy stoisku nr 1.4 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016