Quiosque w kolejnej galerii handlowej

Kolekcja Quiosque

W Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu zostanie otwarty salon marki odzieżowej skierowanej do kobiet Quiosque. Salon znajdzie się podobnie jak Yes i Piekarnia Raszczyk na parterze w modernizowanej części galerii. Butik Quiosque zajmie 111 metrów kwadratowych powierzchni.

Marka Quiosque należąca do bydgoskiej firmy P.B.H. SA, powstała w 1991 roku. Jej sklepy sprzedają ubrania i dodatki dla młodych kobiet. Sieć sprzedaży stanowią salony własne, sklepy franczyzowe oraz outlety. Marka posiada kilka salonów własnych oraz ok. 100 salonów franczyzowych.

Sieć rozwijana jest przede wszystkim w miastach mających powyżej 50 tys. mieszkańców, zarówno w centrach i galeriach handlowych jak i przy ulicach handlowych. Quiosque prowadził też sklep internetowy, jednak zawiesił go ze względu na niewielkie obroty. Obecnie firma ponownie rozważa uruchomienie e-sklepu.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu.

Z projektem CH Ogrody będzie można zapoznać się podczas wrześniowej edycji SCF Fall Edition na stoisku 1.4. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016