E-sklep Paese w nowej odsłonie

Paese

Paese Cosmetics zaprezentowało nową odsłonę swojego sklepu internetowego z kosmetykami dla kobiet. E-sklep Paese funkcjonuje od 2009 roku, dlatego też firma zdecydowała się na odświeżenie jego layoutu.

– W tym roku pojawiła się potrzeba zaktualizowania sklepu – jego szaty graficznej i funkcjonalności. Zmiana była podyktowana głównie dwoma celami. Po pierwsze chcieliśmy unowocześnić szatę graficzną sklepu, tak aby była nowoczesna, przejrzysta i korelowała lepiej z wizerunkiem samej marki Paese. Paese to brand kojarzony raczej z innowacyjnością, jakością, elegancją – i tak też chcemy być reprezentowani w naszym e-sklepie – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Karolina Krzyżanowska z firmy Euphora Grzegorz Wnęk sp.j., do której należy marka Paese.

– Po drugie chcieliśmy poprawić funkcjonalność sklepu, szczególnie z punktu widzenia użytkownika. Jasny wyraźny podział na kategorie produktowe, intuicyjne menu, szczegółowa prezentacja dostępnej kolorystyki, szybkość dokonywania zakupów – oto cechy charakterystyczne nowego sklepu Paese. Chcieliśmy aby zakupy w sklepie Paese były łatwe i szybkie – dodaje.

Paese to marka polskich kosmetyków do makijażu. Wyspy handlowe sieci znajdują się w kilkunastu centrach handlowych na terenie kraju.

– Nasze kosmetyki dostępne da głównie w tradycyjnych kanałach sprzedaży. Można je znaleźć w ponad 1000 drogerii na terenie całego kraju. Stworzyliśmy również sieć własnych stoisk na galeriach handlowych. Posiadamy już 14 takich stoisk w największych miastach Polski, np. w Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i innych. Sklep internetowy traktujemy jako wizytówkę marki Paese, w którym możemy zaprezentować cały nasz asortyment, dokładnie opisując poszczególne produkty. Klientkami są zazwyczaj osoby które nasze kosmetyki znają, ale niestety nie mają do nich dostępu poprzez kanały tradycyjne. Często też w e-sklepie dokonują zakupów nabywcy spoza granic Polski – twierdzi Karolina Krzyżanowska.

Sklep marki Paese dostępny jest pod adresem www.sklep.paese.pl.

Tagi:

Reklama

ORF 2016 Spring