Marka należąca do LPP we Wrocławiu

CH Korona we Wrocławiu

CH Korona we Wrocławiu

31 sierpnia br. do grona najemców Centrum Handlowego Korona we Wrocławiu dołączy marka należąca do spółki LPP. Swój salon o powierzchni ponad 300 mkw.. otworzy Mohito i będzie się znajdował przy wejściu Uniwersyteckim, w sąsiedztwie CCC, Go Sport i Diverse.

Szeroka oferta i różnorodność modnych ubrań Mohito dla kobiet jest dostępna w ponad 200 salonach w Polsce i za granicą. Jesienno-zimowa kolekcja Mohito w głównej mierze odwołuje się do klimatu lat 60-tych, jednak stara się interpretować je na nowo, zgodnie z trendami prezentowanymi na wybiegach światowych designerów.

Centrum Handlowe Korona we Wrocławiu zostało otwarte w październiku 1999 roku. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 55 tys. mkw. W galerii znajduje się sklep Real oraz 61 butików i punktów usługowych, 6 średnich powierzchni zajmują m.in. RTV EURO AGD, Go Sport, Castorama, Multiplex Cinema City, Decathlon i Fitness Academy. W strefie food-court znajduje się 7 restauracji i 4 kawiarnie. CH Korona rocznie odwiedza około 6 milionów osób.

Zarządcą CH Korona jest firma Apsys Polska sp. z o.o., a właściciel: CH Wrocław sp. z o.o.

Reklama

Galeria Jurajska