Kolejna marka obuwnicza z ofertą dla dzieci

Ryłko

Ryłko

Polska marka obuwnicza Ryłko, produkująca obuwie dla dorosłych po raz pierwszy zaprezentowała swoją ofertę dla dzieci. Tym samym stała się drugą marką po Gino Rossi, która w tym roku poszerzyła grono klientów o najmłodszych.

Pierwsze modele butów marki Ryłko są już dostępne w e-sklepie i w wybranych salonach sprzedaży mieszczących się w centrach handlowych.

W tym roku spółka Ryłko uruchomiła salon o powierzchni 90 mkw. w Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

W 2012 roku spółka otworzyła salony w centrach handlowych m.in. w Galerii Leszno (pow. 100 mkw.), Galerii Słonecznej w Radomiu (pow. 70 mkw.), w CH Auchan w Komornikach/k Poznania (pow. 75 mkw.) w Plaza Sosnowiec i w Plaza Toruń. (pow. 100 mkw.), Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach, Galerii Handlowej Madison w Gdańsku (pow. ponad 100 mkw.), a także w CH Auchan Łomianki.

Ryłko sp. z o.o. jest polska firmą, która od 15 lat pod marką Ryłko produkuje i sprzedaje obuwie, a także galanterię skórzaną. Obuwie marki Ryłko jest dostępne w Polsce w ponad 80 sklepach. Firma prowadzi również sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy. Ryłko otwiera punkty własne i franczyzowe o średniej powierzchni od 70 -130 mkw.

Tagi:

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016