Royal Collection zmienia prezesa

Salon Royal Collection

Salon Royal Collection

Jacek Cegłowski nie jest już prezesem zarządu spółki Fashion Connection, właściciela sieci sklepów Royal Collection. Nowym prezesem spółki został Michał Mirecki.

Firma Fashion Connection sp. z o.o., aktywnie działa w branży odzieżowej na polskim rynku od 2009 roku. Przedmiotem działalności spółki jest współpraca z wieloma producentami znanych na całym świecie marek oferujących kolekcje sezonowe zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Fashion Connection w swoim portfelu dystrybucji posiada między innymi takie marki jak: Hugo Boss, Oscar Jacobson, Stenstroms, Marlboro Classic, Armani, Carl Gross, Pal Zileri, Brunello Cucinelli, Campione, M Missoni, Pierre Cardin, Bandolera, Digel i in.

Firma prowadzi salony multibrandowe pod szyldem Royal Collection oraz monobrandowe sklepy takich marek jak m.in. Mexx, Joop, Calvin Klein Jeans. Obecnie w ramach sieci działają 23 salony.

Royal Collection to sieć odzieżowa z dwudziestoletnią tradycją. Oferuje odzież damską i męską. Firma powstała w 1992 roku, a jej salony sprzedaży mieszczą się w największych i najbardziej prestiżowych centrach handlowych.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016