Forbis Group na Shopping Center Forum 2013

Salon Prima Moda wykonany przez Forbis Group

Salon Prima Moda wykonany przez Forbis Group

Shopping Center Forum gromadzi także  firmy, których działalność związana jest z dostarczaniem rozwiązań dla branży retail. Jednym z uczestników tegorocznej, jesiennej edycji forum będzie Forbis Group Project Management.

– Forum uważamy za bardzo trafny pomysł, który jest pomocny w świetle dzisiejszych wyzwań biznesu. Udział w SCF jest dla nas okazją do spotkania niezwykłych ludzi znających branżę, potencjalnych parterów i klientów – powiedział portalowi Retailnet Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group.

Firma Forbis Group specjalizuje się w kompleksowej realizacji powierzchni handlowo – usługowych. Stawia na inteligentne wnętrza, cechujące się funkcjonalnością, pomysłową koncepcją i stylistyką. Dotychczas firma współpracowała m.in. z Parfois, Primamoda, Alma Market, Lancerto, Baltona, Max Mara, Calzedonia, Manila Grace, Furla, Burberry.

Forbis Group działa na rynku polskim i międzynarodowym, ma na swoim koncie szereg aranżacji salonów odzieżowych, akcesoryjnych i gastronomicznych marek z segmentu premium jak również sklepów wielkopowierzchniowych, a także wyspecjalizowanych pracowni czy gabinetów.

Shopping Center Forum Fall Edition 2013 odbędzie się w dniach 18-19 września w Warszawie. Więcej informacji na temat Forum znajduje się tutaj.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016