ARS Retail Solutions na SCF 2013

CH Borek

CH Borek

W jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2013, które odbędą się w hali EXPO XXI w Warszawie jednym z wystawców będzie ARS Retail Solutions. Firma, która na polskim i europejskim rynku retail, od 10 lat zajmuje się profesjonalną i kompleksową realizacją wnętrz handlowo-usługowych oraz project managementem.

W portfolio ARS znajdują się takie marki jak Tom Tailor, Svarowski, Tommy Hilfiger, Lilou, Vans, The North Face, Lee Wrangler, ISpace, PLAY, Marionnaud, Inglot i wiele innych. W zeszłym roku firma zaprojektowała i wykonała jedną z największych inwestycji, związaną z rewitalizacją wnętrz (projekt wnętrz i identyfikacji wizualnej oraz całościowe prace wykończeniowo-budowlane, instalacyjne), w sumie ponad 2,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni w funkcjonującej galerii handlowej Borek we Wrocławiu.

ARS Retail Solutions oferuje kompleksowe, sprawdzone i pewne rozwiązania przy budowie sieci detalicznych. Inwestycje od A do Z, od pomysłu po końcową realizację. Od pozyskania lokalizacji przez przygotowanie i uzgodnienie projektów wielobranżowych, po finalne wykonanie. Klienci zlecający pracę firmie ARS Retail Solutions otrzymują lokal przygotowany pod klucz, w terminie i zgodny z ustalonym budżetem.

W skład firmy wchodzą: projektanci, architekci, project managerowie, wykonawcy specjalizujący się w poszczególnych branżach (prace budowlane, elektryczne, HVAC, produkcja mebli etc.).

Cały zespół ARS Reatil Solutions serdecznie zaprasza na stoisko 4.3 podczas Shopping Center Forum 2013 Fall Edition.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016