Media Markt w marcredo Center Szczecin

Wizualizacja marcredo Center Szczecin

Wizualizacja marcredo Center Szczecin

Do grona najemców marcredo Center Szczecin dołączył sklep Media Markt, który zajmie powierzchnię około 2180 mkw. Market zaoferuje bogaty wybór produktów z branży szeroko rozumianej elektroniki użytkowej.

– Otwarcie sklepu Media Markt jest zawsze wydarzeniem, które przyciąga tysiące klientów. Zaoferujemy zarówno nowinki techniczne, urządzenia z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt – wszystko w atrakcyjnych cenach – mówi Paweł Buluk, dyrektor zarządzający Media Markt w Szczecinie.

– Cieszy mnie fakt, że tak silna i rozpoznawalna marka jak Media Markt wzbogaci ofertę marcredo Center Szczecin. Już dziś serdecznie zapraszam mieszkańców Szczecina i okolic do robienia zakupów świątecznych właśnie w naszym centrum – dodaje Stephan Groht, założyciel i właściciel Grupy elbfonds.

Marcredo Center Szczecin będzie retail parkiem o powierzchni najmu około 14 tys. mkw. Obiekt będzie mieścił się przy ulicy Struga – jednej z najbardziej uczęszczanych dróg wjazdowych do Szczecina. W okolicy znajduje się największe skupisko osiedli mieszkaniowych w mieście. W marcredo znajdą się: Media Markt, Decathlon, Jula, sklep meblowy oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek. Dla klientów dostępne będzie około 400 miejsc parkingowych. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na grudzień 2013.

Reklama

Galeria Jurajska