Zmiana daty otwarcia marcredo Center Piekary Śląskie

marcredo Center Piekary Śląskie

marcredo Center Piekary Śląskie

Otwarcie centrum handlowego marcredo Center Piekary Śląskie zostało przełożone na wiosnę 2014 roku. Wcześniej spółka elbfonds Development planowała uruchomić obiekt w grudniu 2013 roku. Zmiana daty pozwoli wydłużyć okres komercjalizacji, co będzie miało duży wpływ na zwiększenie atrakcyjności oferty całego centrum.

Marcredo Center Piekary Śląskie ma dysponować powierzchnią najmu około 8 tys. i 260 miejscami parkingowymi. Centrum handlowe będzie wyróżniać się starannie dobraną strukturą najemców, dogodną lokalizacją oraz dopasowaniem do potrzeb lokalnej społeczności. Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ul. Karola Miarki i drogi wojewódzkiej nr 911, w pobliżu zjazdu z autostrady A1.

Marcredo Center Piekary Śląskie to projekt przyjazny dla klientów – posiada wygodny układ funkcjonalny i komunikacyjny. Strefy przeznaczone do wynajmu umożliwiają elastyczne dopasowanie do potrzeb najemcy. Rozmiar galerii dostosowany jest do wielkości i siły nabywczej rynku. W centrum znajdą się: supermarket spożywczy, sklep RTV AGD, sklepy meblowe, sklepy z odzieżą i obuwiem, drogeria, gastronomia.

Obiekt zaprojektowany został przez pracownię Atelier PS Mirosław Polak Marek Skwara Architekci. Inwestorem i deweloperem jest elbfonds Development sp. z o.o. Projekt realizowany jest przez generalnego wykonawcę – firmę Hochtief Polska.
Elbfonds Development sp. z o.o. jest firmą specjalistyczną działającą w obszarze wielkopowierzchniowych nieruchomości handlowych w Polsce. Jest spółką-córką Grupy elbfonds.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016