Dekada Brodnica skomercjalizowana w 80 proc.

Dekada Brodnica

Dekada Brodnica

Trwa komercjalizacja Dekady Brodnica – centrum handlowego typu convenience, realizowanego przez spółkę Dekada Realty. W ostatnich dniach podpisana została umowa z firmą Neonet.

Swoje sklepy w obiekcie otworzą także marki CCC i Rossmann. Poziom komercjalizacji obiektu, którego budowa ma rozpocząć się na początku przyszłego roku, wynosi ponad 80 proc.

Elektromarket Neonet w Dekadzie Brodnica otworzy salon o powierzchni 465 mkw. W swoim sklepie, firma oferować będzie szeroką gamę produktów z branży RTV, AGD, IT, Foto, GSM i multimediów.

W nowo powstającym obiekcie, salon o powierzchni 422 mkw. otworzy także drogeria Rossmann – lider na rynku chemiczno-kosmetycznym w Polsce, który swoim klientom oferować będzie szeroki asortyment drogeryjno-perfumeryjny znanych firm polskich i zagranicznych oraz produkty marki własnej.

Kolejnym najemcą będzie sklep marki CCC (400 mkw.), w którym klienci znajdą szeroką ofertę obuwia w atrakcyjnych cenach. W obiekcie znajdzie się także nowoczesny dworzec PKS oraz inne punkty handlowo-usługowe z segmentu convenience, typu apteka, GSM itp. 

Najemcy podkreślają, że o wyborze centrum handlowego zadecydowała doskonała lokalizacja inwestycji oraz formuła połączenia centrum handlowego z dworcem PKS.

  Postanowiliśmy otworzyć swój salon w centrum handlowym Dekada w Brodnicy, ponieważ jest to obiekt doskonale zlokalizowany. Cieszymy się, że mieszkańcy Brodnicy będą mieli do  dyspozycji sklep Neonet w atrakcyjnym miejscu, w ścisłym centrum miasta – mówi Wojciech Kiestrzyń, wiceprezes zarządu Neonet. – Liczymy także, że dzięki połączeniu obiektu handlowego z dworcem autobusowym, nasz salon będzie cieszył się dużą odwiedzalnością – dodaje W. Kiestrzyń.

Dekada Brodnica będzie zintegrowanym centrum komunikacyjno-handlowym, zlokalizowanym w śródmieściu Brodnicy, przy skrzyżowaniu ul. Sądowej i ul. Sienkiewicza. W parterowym, nowoczesnym centrum handlowo-usługowym, znajdzie się dworzec autobusowy z kasami biletowymi i poczekalnią dla podróżnych. Oczekujący na autobus podróżni będą mogli skorzystać z oferty handlowej, którą stworzy 8 lokali rozmieszczonych na powierzchni ponad 1,7 tys. mkw. GLA. W bezpośrednim sąsiedztwie Dekady Brodnica znajduje się supermarket Kaufland oraz stacja benzynowa Statoil.

Otwarcie obiektu zaplanowano na II połowę 2014 r. Za komercjalizację wszystkich centrów Dekada odpowiada BOIG Property Consulting.

Reklama

European Real Estate 13-31.05.016