Dekada Brodnica skomercjalizowana w 80 proc.

Dekada Brodnica

Dekada Brodnica

Trwa komercjalizacja Dekady Brodnica – centrum handlowego typu convenience, realizowanego przez spółkę Dekada Realty. W ostatnich dniach podpisana została umowa z firmą Neonet.

Swoje sklepy w obiekcie otworzą także marki CCC i Rossmann. Poziom komercjalizacji obiektu, którego budowa ma rozpocząć się na początku przyszłego roku, wynosi ponad 80 proc.

Elektromarket Neonet w Dekadzie Brodnica otworzy salon o powierzchni 465 mkw. W swoim sklepie, firma oferować będzie szeroką gamę produktów z branży RTV, AGD, IT, Foto, GSM i multimediów.

W nowo powstającym obiekcie, salon o powierzchni 422 mkw. otworzy także drogeria Rossmann – lider na rynku chemiczno-kosmetycznym w Polsce, który swoim klientom oferować będzie szeroki asortyment drogeryjno-perfumeryjny znanych firm polskich i zagranicznych oraz produkty marki własnej.

Kolejnym najemcą będzie sklep marki CCC (400 mkw.), w którym klienci znajdą szeroką ofertę obuwia w atrakcyjnych cenach. W obiekcie znajdzie się także nowoczesny dworzec PKS oraz inne punkty handlowo-usługowe z segmentu convenience, typu apteka, GSM itp. 

Najemcy podkreślają, że o wyborze centrum handlowego zadecydowała doskonała lokalizacja inwestycji oraz formuła połączenia centrum handlowego z dworcem PKS.

  Postanowiliśmy otworzyć swój salon w centrum handlowym Dekada w Brodnicy, ponieważ jest to obiekt doskonale zlokalizowany. Cieszymy się, że mieszkańcy Brodnicy będą mieli do  dyspozycji sklep Neonet w atrakcyjnym miejscu, w ścisłym centrum miasta – mówi Wojciech Kiestrzyń, wiceprezes zarządu Neonet. – Liczymy także, że dzięki połączeniu obiektu handlowego z dworcem autobusowym, nasz salon będzie cieszył się dużą odwiedzalnością – dodaje W. Kiestrzyń.

Dekada Brodnica będzie zintegrowanym centrum komunikacyjno-handlowym, zlokalizowanym w śródmieściu Brodnicy, przy skrzyżowaniu ul. Sądowej i ul. Sienkiewicza. W parterowym, nowoczesnym centrum handlowo-usługowym, znajdzie się dworzec autobusowy z kasami biletowymi i poczekalnią dla podróżnych. Oczekujący na autobus podróżni będą mogli skorzystać z oferty handlowej, którą stworzy 8 lokali rozmieszczonych na powierzchni ponad 1,7 tys. mkw. GLA. W bezpośrednim sąsiedztwie Dekady Brodnica znajduje się supermarket Kaufland oraz stacja benzynowa Statoil.

Otwarcie obiektu zaplanowano na II połowę 2014 r. Za komercjalizację wszystkich centrów Dekada odpowiada BOIG Property Consulting.