Dyskont Czerwona Torebka w marcredo Center Szczecin

Wizualizacja marcredo Center Szczecin

Wizualizacja marcredo Center Szczecin

Do grona najemców marcredo Center Szczecin dołączył sklep Czerwona Torebka, który zajmie powierzchnię 1137 metrów kwadratowych. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na 5 grudnia 2013.

W asortymencie dyskontu znajdą się m.in. artykuły spożywcze, napoje ( w tym alkohole), artykuły przemysłowe, chemia gospodarcza i kosmetyki, a także produkty paramedyczne. Dyskonty Czerwona Torebka to nowy koncept handlowy należący do Grupy Handlowej Czerwona Torebka. W swoim portfolio spółka posiada również sieć sklepów typu convenience Małpka Express oraz najstarszy polski sklep internetowy Merlin.pl.

Marcredo Center Szczecin będzie retail parkiem o powierzchni najmu około 14 tys. mkw. Obiekt będzie mieścił się przy ulicy Struga – jednej z najbardziej uczęszczanych dróg wjazdowych do Szczecina. W okolicy znajduje się największe skupisko osiedli mieszkaniowych w mieście. W marcredo znajdą się: Media Markt, Decathlon, Jula, Czerwona Torebka oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek. Dla klientów dostępne będzie około 400 miejsc parkingowych.

Spółka elbfonds Development jest wiodącą firmą specjalistyczną w obszarze wielkopowierzchniowych nieruchomości handlowych w Polsce i jest spółką-córką Grupy elbfonds.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016