Media Expert: 120 elektromarketów w 2014

Sklep Media Expert

Sklep Media Expert

Rok 2013 był bardzo dynamiczny pod względem otwarć dla sieci elektromarketów Media Expert. Spółka Terg SA, jak poinformował zarząd, zrealizowała wszystkie zamierzenia zakładanej ekspansji.

– Przekroczyliśmy nawet zakładaną ilość otwarć, czyli 50. W 2014 roku planujemy zmodernizowanie i otwarcie około 120 elektromarketów – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Marcin Żakowski, dyrektor ds. nieruchomości, Terg SA.

– Jeśli chodzi o lokalizacje, to największy potencjał upatrujemy w miastach do 100 tys. mieszkańców. Interesują nas atrakcyjne lokale wolnostojące, ale także oczywiście te w galeriach, centrach i parkach handlowych. Strategia rozwoju sieci na lata następne to dynamiczny rozwój i wzrost o 30 procent, jak co roku – podkreśla Marcin Żakowski.

Ostatnio, jak już informowaliśmy, Terg SA oddał do użytku nowy sklep w CH Brama Pomorza w Chojnicach. Salon ma 1, 5 tys. mkw. powierzchni i obsługuje go 20 pracowników.

Jeszcze w listopadzie i grudniu 2013 roku spółka planuje otwarcia m.in. w Brzegu, Mławie, Rabce, Grójcu, Nowym Dworze Mazowieckim.

Podsumowując, Terg SA dotychczas w 2013 roku oddał do użytku łącznie niemal 64,8 tys. mkw. powierzchni sprzedaży.

Media Expert to sieć elektromarketów, specjalizująca się w dostarczaniu klientom sprzętu RTV i AGD, multimediów, laptopów, sprzętu fotograficznego, smartfonów. Właścicielem wszystkich elektromarketów jest firma Terg SA. Obecnie w sieci działa ok. 270 sklepów w Polsce.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016