American Trading Company otwiera nowe lokale

Lokal Sevi Kebab

Lokal Sevi Kebab

Spółka American Trading Company, właściciel takich marek jak Sevi Kebab, Sevi Oriental, Kuchnia Marche, Express Kuchnia Marche, Bazylia, Lulu Cafe oraz Splendido obecnie posiada ponad 30 lokali. W planach spółki jest dalsza ekspansja na terenie kraju, kolejne otwarcia restauracji zarówno własnych jak i franczyzowych.

– 15 listopada 2013 roku uruchomiliśmy restaurację własną Sevi Oriental w Galerii Katowickiej w Katowicach. Wcześniej oddaliśmy do użytku także nowe punkty sprzedaży w Galerii Poznań City Center Sevi Oriental oraz w Galerii Malta Express Kuchnia Marche. Tak intensywnie prowadzona ekspansja wynika m.in. z odpowiedzi na potrzeby rynku oraz naszych gości – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Agnieszka Żółkiewicz, Project Manager American Trading Company.

– Aktualnie firma koncentruje się na rozwoju sieci lokali gastronomicznych Express Kuchnia Marche oferujących dania kuchni polskiej oraz różnych kuchni świata serwowanych w formie gorącego bufetu, w systemie sprzedaży żywności na wagę przy określonej cenie za 100 g jedzenia oraz lokali „Sevi Oriental” oferujących dania kuchni tureckiej i orientalnej. Nasze restauracje funkcjonują w zróżnicowanym otoczeniu rynkowym, posiadają dopasowaną do potrzeb klientów ofertę gastronomiczną, która cieszy się dużym uznaniem i popularnością – podkreśla Agnieszka Żółkiewicz.

Express Kuchnia Marché i Sevi Oriental postrzegane są jako koncepty nie tylko z niedrogim jedzeniem, ale z wysoką jakością oraz walorami smakowymi oferowanych dań.

– Pod koniec listopada otwieramy dwie restauracje franczyzowe Sevi Kebab ( ok. 50 mkw. powierzchni handlowej) i Express Kuchnia Marche ( ponad 80 mkw. powierzchni) w CH Bronowice w Krakowie, a z początkiem grudnia uruchamiamy lokal własny w C.H Bonarka – dodaje Agnieszka Żółkiewicz.

Placówki należące do American Trading Company sp. z o.o. znajdują się m.in. we Wrocławiu (w Pasażu Grunwaldzkim, Arkadach Wrocławskich, Magnolia Park i Galerii Dominikańskiej), w Poznaniu (Stary Browar), Rzeszowie (Millenium Hall), Płocku (Galeria Wisła), Szczecinie (Galeria Kaskada). Firma działa od ponad 20 lat, kiedy to uruchomiono pierwszy lokal -Restaurację Splendido.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016